Kosmonauta.net - konwersja do Spółki z o.o.

Share

Założyciele Kosmonauta.net Spółka z o.o. (Credits: Kosmonauta.net)W dniu 21 listopada 2011 roku w Gdańsku nastąpiło zawarcie umowy tworzącej firmę o nazwie Kosmonauta.net Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W zeszłym roku nastąpiło rozpoczęcie działalności gospodarczej serwisu Kosmonauta.net w formie inkubowanej firmy pod skrzydłami Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Gdańskim. Od tego czasu przedstawiciele serwisu Kosmonauta.net coraz częściej pojawiali się na branżowych konferencjach, warsztatach i seminariach, na których nawiązane zostały cenne kontakty, w tym z zagranicznymi firmami z przemysłu aerokosmicznego.

W dniu 21 listopada 2011 roku - założyciele spotkali się u notariusza w Gdańsku i zawiązali spółkę. W następnych tygodniach trwać będą czynności zmierzające do rozpoczęcia regularnej działalności w ramach Spółki z o.o. W międzyczasie trwać także będą negocjacje w sprawie uczestnictwa w branżowych projektach kosmicznych - często w tematach, w których polskie firmy rzadko brały wcześniej udział.

Członkowie Zarządu spółki w najbliższej przyszłości planują brać udział w międzynarodowych projektach badawczo-rozwojowych, publikować kolejne raporty, a także dostarczać zaawansowane usługi dla klientów z sektora. Pragną także okazać wdzięczność Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości za okazane wsparcie na początku drogi firmy.

źródło: Kosmonauta.net

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę