Konferencja "Nawigacja i systemy lokalizacyjne GigaCon" wkrótce w Warszawie

Share

Lotnicze i satelitarne rozpoznawanie i analiza funkcjonowania struktur przyrodniczych (Credits: samper.pl)24 listopada 2011 w hotelu Courtyard w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji "Nawigacja i systemy lokalizacyjne GigaCon" poświęcona Systemom Informacji Geograficznej. Konferencja zakresem tematycznym obejmuje systemy lokalizacyjne i radiolokację zakresem tematycznym obejmuje systemy lokalizacyjne i radiolokację, WebGIS, Web-mapping, mobilny GIS, nawigację w lotnictwie i kosmosie, a także systemy nawigacji satelitarnej GPS i urządzenia nawigacyjne – nie zamykamy się na potrzeby rynku, który podąża ku coraz bardziej innowacyjnym formom informacji geograficznej.

Udział w konferencji to unikalna okazja do zdobycia najświeższych wiadomości oraz poznania najnowszych trendów i rozwiązań z dziedziny nawigacji GPS. Spotkanie z uznanymi ekspertami i praktykami pozwoli w krótkim czasie nie tylko zdobyć wiedzę, ale również wymienić się doświadczeniami. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to możliwość możliwość poznania najnowszych propozycji liderów rynku i nawiązania kontaktów biznesowych.

Konferencja skierowana jest do kadry wyższego i średniego szczebla, osób decyzyjnych z działów i branż wykorzystujących osiągnięcia techniki związane z nawigacją satelitarną oraz wykorzystujących Systemy Informacji Geograficznej.

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli wojska, straży granicznej, lotnictwa oraz służb szybkiego reagowania m.in. policji, ratownictwa. Osoby reprezentujące administrację oraz branże takie jak: logistyka, transport, telekomunikacja, energetyka, wodociągi, ciepłownictwo, gazownictwo.

Logo konferencji (Credits: Gigacon.org)

Zakres tematyczny konferencji obejmuje:
- systemy nawigacji satelitarnej GPS
- rozwiązania sprzętowe, urządzenia nawigacyjne
- systemy lokalizacyjne, radiolokacja
- WebGIS i Web-mapping
- mobilny GIS
- zarządzanie flotą pojazdów
- nawigacja w lotnictwie
- nawigacja w kosmosie – jej przyszłość
- przyszłość nawigacji satelitarnej

Uczestnikom konferencji organizatorzy zapewniają:
komplet materiałów konferencyjnych, przerwę kawową oraz możliwość wykupienia lunchu.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, jednakże warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji.

Firmy zainteresowane promocją na konferencji proszone są o kontakt z Panią Katarzyną Zagórską pod adresem e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem: www.gigacon.org

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę