Video: Wywiad z przedstawicielami Studenckiego Koła Astronautycznego

Share

Kolejny film przez Nas zrealizowany to wywiad przeprowadzony z członkami  Studenckiego Koła Astronautycznego. Dowiecie się z niego jak wyglądają ostatnie prace nad integracją i testami systemów satelity PW-Sat, który końcem czerwca ma trafić do centrum testowego  ESTEC, będącego sercem badań nad nowymi technologiami ESA. Czym są Konsultacje społeczne „Planu działań na rzecz rozwoju technologii kosmicznych i wykorzystywania systemów satelitarnych w Polsce", oraz w jakie inne projekty zaangażowani są studenci zrzeszeni w SKA.

 

Film zrealizowano 06 kwietnia br. podczas konferencji "Wielki Jubileusz Wielkiego Lotu" zorganizowanej z okazji 50 rocznicy lotu Jurija Gagarina w kosmos, przez Centrum  Kultury i Języka Rosyjskiego Uniwersytetu Pedagogicznego.


Wywiad z przedstawicielami Studenckiego Koła Astronautycznego (Credits: kosmicznapolska.pl)

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę