Video: Spotkanie Georga Zamki z uczniami Zespołu Szkół w Zielonce

Share

Nasz portal istnieje już przeszło 5 miesięcy, od tego czasu dostaliśmy wiele miłych e-maili w których wyrażacie swoją sympatię do Nas. Chcąc przekazać to co dzieje się w polskim środowisku astronautycznym bardziej obrazowo, postawiliśmy na realizację materiałów video. W ciągu tych kilku miesięcy nasze kamery towarzyszyły płk. Georgowi Zamce podczas jego wizyty w Polsce. Podczas konferencji "Wielki Jubileusz Wielkiego Lotu", towarzyszyliśmy płk. Musie Manarovovi oraz gen. Mirosławowi Hermaszewskiemu. Przedstawiciele Studenckiego Koła Astronautycznego, przybliżyli nam kwestie związane z lotem satelity PW-Sat na pokładzie rakiety Vega.

Od dzisiaj ukazywać się będą niepublikowane materiały video zrealizowane przez portal kosmicznapolska.pl Zaczynamy od reportażu zrealizowanego podczas spotkania Georga Zamki z uczniami Zespołu Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zielonce.


Reportaż zrealizowany 16.03.2011, podczas spotkania z George'm Zamką
w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zielonce pod Warszawą.

Dla przypomnienia prezentujemy również reportaż ze spotkania Georga Zamki z uczniami Zespołu Szkół w Babicach pod Krakowem.


Reportaż zrealizowany 16.03.2011, podczas spotkania z George'm Zamką
w Zespole Szkół  w Babicach pod Krakowem.

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę