Badanie potencjału rynku obserwacji Ziemi w Polsce

Share

Logo GEONetCab (Credits: GEONetCab)Zespół Obserwacji Ziemi działający przy Centrum Badań Kosmicznych PAN zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety, która ma na celu zbadanie potencjału rynku obserwacji Ziemi w Polsce. Ankieta jest równocześnie elementem projektu GEO Network for Capacity Building (GEONetCab), należącym do grupy projektów programu GMES i GEOSS, realizowanych przez Centrum Badań Kosmicznych PAN.

GEONetCab czyli GEO Network for Capacity Building to projekt mający na celu określenie i wspomaganie warunków funkcjonowania rynku produktów wykorzystujących zdjęcia satelitarne Ziemi. Szczególny nacisk w projekcie położony jest na monitoring środowiska i klimatu w krajach rozwijających się, tzw. nowych państwach członkowskich UE, jak również w państwach spoza Unii Europejskiej. Do konsorcjum projektu należą: Holandia, Francja, Polska, Czechy, Maroko i RPA.

Ankieta składa się z kilku do kilkunastu pytań, jej wypełnienie nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. Ankieta zostanie wykorzystana wyłącznie do celów naukowych i edukacyjnych, wyniki będą prezentowane zbiorowo.

Ankietę mogą znaleźć Państwo pod LINKIEM.

źródło: http://gmes.cbk.waw.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę