Promocja Uranii w serwisie Gruper

Share

Aktualny numer dwumiesięcznika Rozpoczęła się promocja Uranii w serwisie Gruper.pl, który jest jednym z największych portali zakupów grupowych w Polsce. Oferta obejmuje kupon rabatowy na półroczną prenumeratę. Jeśli ktoś jeszcze nie prenumeruje Uranii - warto skorzystać z okazji. Oferta potrwa tylko kilka dni, a liczba kuponów jest ograniczona.

Gruper.pl to jeden z największych serwisów zakupów grupowych w Polsce. Emituje oferty rabatowe dla 30 największych miast oraz oferty ogólnopolskie, odwiedza go ponad dwa miliony użytkowników.

Kupon w ofercie kosztuje 20 zł i uprawnia do zamówienia półrocznej prenumeraty "Uranii", której wartość wynosi prawie 39 zł. Nabywca oszczędza więc około 47 procent. Oferta dotyczy prenumeraty zaczynającej się od numeru 3/2014, który ukaże się w czerwcu.

Nabywca kuponu otrzymuje od serwisu Gruper.pl specjalny kod do użycia w sklepie internetowym Uranii. Po wejściu do sklepu Uranii należy wybrać półroczną prenumeratę i wpisać kod rabatowy. Można także dodać inne produkty, np. ciekawe książki o astronomii - wtedy za dodatkowe produkty płacimy normalnie, a prenumerata jest za darmo. Procedura jest opisana w instrukcji użycia kuponu.

Oferta promocyjna obejmuje prenumeratę na pół roku, a nie rok oraz liczba kuponów jest limitowana. Promocja kuponowa w serwisie Gruper.pl to okazja dla nowych Czytelników na sprawdzenie "Uranii". Mamy nadzieję, że czasopismo się Wam spodoba i zostaniecie z nami na dłużej.

Uranię warto prenumerować z kilku powodów:

- nie przegapimy żadnego numeru

- dostaniemy pismo prosto do skrzynki pocztowej

- prenumeratorzy zyskują na cenie (egzemplarz w prenumeracie jest tańszy niż w kiosku)

- co pewien czas dołączamy w prezencie różne gadżety, które są wyłącznie dla prenumeratorów

- od kilku lat na przełomie roku prenumeratorzy otrzymują darmowy bonus: piękny kalendarz astrofotografii

Więcej informacji: 

 

źódło: Urania.edu.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę