Zapis wideo konferencji "Skuteczność działań PR w sektorze kosmicznym"

Share

Grafika konferencji (Credits: Krakowpr.pl)

29 listopada w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera przy ulicy Westerplatte 11 w Krakowie, odbyła się konferencja poświęcona skuteczności działań PR w sektorze kosmicznym. Konferencja została zorganizowana przez stowarzyszenie Kraków PR,  które ma na celu integrację krakowskiego środowiska PRowców. Misją Stowarzyszenia jest także doradztwo pro publico bono w zakresie PR instytucjom pożytku publicznego, których budżet nie wystarcza na prowadzenie działań wizerunkowych.

Wyróżnikiem działalności Kraków PR jest organizacja regularnych spotkań, poświęconych różnym zagadnieniom z branży PR i mającym charakter dyskusji. Do udziału w spotkaniach zapraszamy znanych i cenionych specjalistów.  Spotkania są nieodpłatne i otwarte dla wszystkich, związanych z branżą PR.

W konferencji uczestniczyli między innymi:

Damian Pomaski z Centrum Badań Kosmicznych PAN,
Wojciech Brzeziński z Polsat News,
Łukasz Wilczyński z Planet PR
Jakub Ryzenko- Szef Polskiego Biura ds. Przestrzeni Kosmicznej.

Zapis wideo konferencji można obejrzeć w serwisie Vimeo, pod LINKIEM.

 

źródło: KrakówPR

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

O nas

Jesteśmy grupą ludzi, dla których astronautyka jest pasją. Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nam pomóc wesprzyj nasze działania, dołącz do Nas!

Więcej informacji...

Powrót na górę